OFICJALNY SKLEP PRODUCENTA
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 

      WYSYŁAMY  TYLKO  OPŁACONE  ZAMÓWIENIA

 

  • Płatność elektroniczna przelewem internetowym, realizowanym przez spółkę PayU lub Przelewy24 - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy wszechstronny system płatności, do którego Klient zostaje przekierowany w celu dokonania zapłaty za złożone zamówienie i dostawę. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie - wybierasz Twój bank i dokonujesz wpłaty on-line.
  • ePrzelewy PayU/Przelewy24 - lista obsługiwanych banków jest dostępna po wyborze formy płatności na etapie zamówienia, dostępne są prawie wszystkie banki w Polsce, BLIK, karty płatnicze VISA i MasterCard.
  • Serwisy Aukcyjne i Sprzedażowe Allegro, Ceneo, Empik, Amazon, eBay, Facebook, Google, OLX i inne oferują wszystkie możliwe płatności tradycyjne oraz on-line za pośrednictwem Organizacji Płatniczych (zamówienie złożone w danym serwisie musi być opłacone w tym systemie, tak, aby Pośrednik mógł pobrać należną prowizję od sprzedaży, przelew na konto firmy jest w tym przypadku wykluczony).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl